Įvadinis geštalto terapijos seminaras

Vilniaus Geštalt institutas kviečia į įvadinį seminarą apie geštalto terapiją Klaipėdoje!

Kam jis skirtas?
- Visiems, besidomintiems ir ketinantiems studijuoti geštalto psichoterapiją;
- Svarstantiems, ar ši psichoterapijos kryptis tinka ir patinka;
- Psichologams, psichoterapeutams, socialiniams darbuotojams ir kitų specialybių atstovams, kurie domisi psichoterapijos taikymu ir nori plėsti savo profesines žinias;
- Smalsiems žmonėms, norintiems sužinoti, kas yra geštalto terapija ir kuo ji gali būti naudinga asmeniniame gyvenime.

Apie psichoterapiją galime skaityti daugybę knygų, tačiau nors kartą patys jos nepabandę, taip ir nesužinosime kas ji ir kaip ji veikia. Kviečiame visus į praktinį patyriminį seminarą, kuriame būdami „čia ir dabar“ iš arčiau prisiliesite prie geštalto psichoterapijos. Seminaro metu susipažinsite su esminiais geštalto teoriniais principais, sužinosite, kaip geštalto terapijoje yra suprantama asmenybė, kodėl ši terapija yra itin tinkama tarpasmeninių santykių problemoms spręsti. Sužinosite apie terapijoje naudojamas sąvokas, taikomus metodus, kuo ši terapijos kryptis skiriasi nuo kitų psichoterapijos krypčių. Jums bus išsamiai pristatyta geštalto mokymo programa ir atsakyta į visus iškilusius klausimus. Vadovėlių ir skaidrių čia nebus, tad seminaro dalyviai turės galimybę teoriją išbandyti praktiškai!

Seminaro lektorė:
Daiva Žukauskienė (EAGT, LGA), geštalto psichoterapeutė, psichikos sveikatos specialistė, pedagogė. Specializuojasi ir turi daug patirties dirbant su tarpusavio santykių problemomis, psichikos sutrikimais ir ligomis. Daiva domisi biblioterapija bei emocinio intelekto ugdymu, veda geštalto terapijos ir bibilioterapijos grupes.

Tvarkaraštis: sea black and white sunset beach 39110
Rugsėjo 11 d. (penktadienį) nuo 17:00 iki 21:00 val.
Rugsėjo 12 d. (šeštadienį) nuo 10:00 iki 18:00 val.
Seminaro trukmė 12 val. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Kaina: 110 EUR, studentams - 75 EUR*.
* Nuolaida taikoma aukštųjų mokyklų studentams iki 26 m. Prašome registruojantis nurodyti, kur studijuojate.

VIETŲ SKAIČIUS SEMINARE RIBOTAS. Registracija į seminarą vyksta iki rugsėjo 2 d. el. paštu: mokymai@gestaltoterapija.lt.

Vilniaus geštalto institutas kartu su Rygos geštalto institutu jau devyneris metus organizuoja geštalto psichoterapijos mokymus Lietuvoje.

Įdedame nuorodas apie mokymus Klaipėdoje:
https://gestaltoterapija.lt/bazinio-lygmens-grupe/

Renginys Facebook